Матч

29 травня 2014 року на базі спортивного комплексу «Нікопольський «Колос»», що у Чкаловому, відбулося відкриття турніру по футболу на кубок Голови райдержадміністрації та Голови районної ради, приуроченого Міжнародному дню захисту дітей, який ми святкуватимемо 1 червня. Цей турнір проходить уже 13-й рік поспіль і дає молодим спортсменам путівку у великий футбол.

На нього завітали виконуючий обов’язки Голови райдержадміністрації М. В. Хнюкало та Голова районної ради М. С. Матюк. Вони привітали усіх присутніх зі святом та висловили надію, що побачать цікаву гру, а учасникам побажали спортивних злетів та перемог найсильнішим. Також з нагоди цього турніру тренеру І. В. Гіберту головою районної ради М. С. Матюком був вручений іменний наручний годинник від народного депутата А. Ф. Шипка за підготовку футбольних команд та неодноразово зайняті ними призові місця.

Від вдячних молодих спортсменів гостям були вручені короваї та у виконанні дівочого тріо з учениць Чкаловської школи прозвучало музичне вітання, після чого директор дитячо-юнацької спортивної школи В. А. Плужник оголосив порядок проведення гри та список команд, які будуть змагатися за перемогу.

У заліку футбольна команда з Чкалового-Південного посіла перше призове місце.

Щиро вітаємо гравців з цією перемогою і хочемо висловити сподівання, що наша дружна спортивна сім’я виростить ще не одне покоління молодих спортсменів, які гідно представлятимуть Нікопольський район у спортивних турнірах не лише районного, а й інших рівнів.

Ми  талановиті

Щорічно  внашому  районі  проводиться  конкурс  талановитої  молоді. Наша  школа теж  приймала  участь у  літературно - мистецькому конкурсі "Світанкові  струни Нікопольщини"  в  різних  номенаціях. Переможцями стали Романовська Єлизавета учениця  9  класу зайняла ІІ місце в номінації "Образотворче  мистецтво. Живопис".Ліза  була  нагороджена  грамотою Районного  відділу  освіти.

Учень 6  класу Фещенко Олександр став  переможцем у номінації "Декоративно - прикладне мистецтво.Квілінг". Саша  зайняв І  місце і  нагороджений грамотою Районного  відділу освіти.

Вчитель  образотворчого  мистецтва  та  праці Строкань Людмила Володимирівна багато уваги  приділяє  роботі з  талановитими  учнями. Людмила Володимирівна  також  була  ногороджена грамотою Районного  відділу  освіти.

Юні  спортсмени

25 квітня на базі спорткомплекса "Колос" проходив юнацький футбольний турнір,  на Кубок Валерія Євгенійовича Журавльова

В змаганнях  приймали участь сім  юнацьких команд.

Команда Чкаловської ЗОШ І-ІІІ ступенів  стала  переможецею в  змаганнях і  отримала  кубок В.Є.Журавльова

Так  тримати, юні  футболісти !

Підведені  підсумки Міжнародного районного  конкурсу знавців української  мови ім.Яцика. Учні  нашої  школи теж  приймали  участь у  конкурсі.

За  результатами конкурсу  ІІІ  місце  зайняла  учениця 4  класу                      Чернецька Владислава, класний керівник Яременко Олена Вікторівна.

За  підсумками  ІІ (районного) етапу Всеукраїнськх олімпіад  наші учні теж  показали гарні  результати.

Учениця 9класу Романовська Єлизавета зайняла І місце з географії,

а  учениця 9 класу Петренко Марія ІІ  місце з  цього ж предмету.                                          Вчитель Давидчук Інна Володимирівна.

Чупмс  Марина , учениця 10  класу, зайняла І місце з російсьої мови.                       Вчитель Біленко Алла Іванівна.

Учениця 10 класу Лі Валерія  зайняла ІІ місце з математики.                  Вчитель Ємєльянова  Наталія Михайлівна.

Велику увагу школа приділяє роботі з обдарованими дітьми на різних етапах роботи – в урочний час , в позакласній роботі , в науково-дослідній діяльності , при підготовці до олімпіад.. Учні школи мають певні результати системної роботи під керівництвом вчител Кутепової Галини Михайлівни. У 2009 році учень 11 класу Новак Євгеній  посів ІУ місце  в ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад  з курсу «Людина і суспільство» з науково-дослідницькою роботою «Бідність як соціальний феномен та його прояв в Україні .

У 2010 році учениця 11 класу Сагайдак Анна стала переможицею районного етапу олімпіади з курсу « Людина і суспільство» . Призерами олімпіад з російської мови та світової літератури стали : у 2009-2010н.р. Сагайдак Анна , 10 клас ( ІІІ місце) , у 2010-2011 н.р. Шереметьєва Юлія , 9 клас ( ІІІ місце), у 2011-2012 н.р. Чупис Марина , 8 клас (ІІ місце) , Шереметьєва Юлія , 10 клас (ІІІ місце)

Призові місця на ІІ (районному ) етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад  :

З біології  учитель Петренко Неля Анатоліївна:

2007-2008 н.р.  ІІІ місце , учень 8 класу Піцик Станіслав,

2008-2009 н.р. ІІ місце учениця 11 класу Кириченко Оксана,

2009-2010 н.р. ІІІ місце , учень 10 класу Кириченко Олександр,

2011-2012 н.р. ІІІ місце учениця 11 класу Фаєр Юлія.

З хімії  Петренко Неля Анатоліївна:

2008-2009 н.р. І місце учениця 10 класу Кім Марія, ІІІ місце учень 8 класу Шумко Володимир.

2011-2012 н.р. ІІІ місце , учениця 8 класу Кім Альона – учасниця ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнських учнівськиї олімпіад з хімії.

Учениця 10 класу Кім Марія – учасниця ІІІ (обласного) етапу всеукраїнських учнівських олімпіад з хімії у 2009 році.

Переможці конкурсу ім. Т.Г.Шевченка 2017 рік