Учнівська республіка ТЕМП

В Чкаловській національній школі-родині учнівське самоврядування організовано на загальношкільному та класному рівнях і забезпечує комплексний виховний вплив на учнів шляхом їх залучення до усвідомленої й систематичної участі у вирішенні важливих питань життя класу та школи і сприяє формуванню ініціативної, здатної приймати свідомі рішення конкурентоспроможної, компетентної особистості.

НАШ ДЕВІЗ:

У темпі рухатись і жить –

Навчатись, мріяти, любить!

Т-     Розвинуть дар найкращий в світі-

Це зробим ми талановиті!

Е-     І ерудовані – це ми,

Нас видно всіх межи людьми.

М -  Уюності прекрасні днини

Завжди лишайтесь молодими.

П-   Ці риси – нації коріння

Для молодого покоління.

Прапор учнівської республіки ТЕМП     складається з двох кольорів – зеленого та білого. У верхньому куточку знаходиться емблема учнівської республіки.

-         зелений колір символізує любов до рідного краю вшановуючи традиції предків.

-         білий колір символізує енергію чистоти, гармонії, де білий світловий промінь розкладається на сім кольорів, що в енергетичному плані відповідають людині і, являє собою кольорову транскрипцію слова  «Молодь».

Емблема учнівської республіки ТЕМП символізує різнобічний розвиток здорового способу життя, розвиток дитини – особистості творчої, ерудованої, гармонійної, люблячої свою землю.