Підготовка до ЗНО-2012

НІКОПОЛЬСЬКА  РАЙОННА ДЕРЖАВНА   АДМІНІСТРАЦІЯ ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВІДДІЛ ОСВІТИ

НАКАЗ

28.11.2016                                       м. Нікополь                                             №  226

Про організацію та проведення

зовнішнього незалежного оцінювання

в 2017 році

На виконання спільного наказу департаменту освіти і науки Дніпропетровської облдержадміністрації та Дніпропетровського регіонального центру оцінювання якості освіти від 10.11.2016 року «Про організацію та проведення  зовнішнього незалежного оцінювання в 2017 році у Дніпропетровській області», з метою підготовки та організованого проведення у 2017 році зовнішнього незалежного оцінювання (далі - ЗНО)

НАКАЗУЮ:

1.Затвердити Календарний план підготовки та проведення у 2017 році зовнішнього незалежного оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти, що додається.

2. Головному спеціалісту відділу освіти Сальниковій Ю.В. вжити організаційних заходів щодо:

2.1.Забезпечення взаємодії з закладами охорони здоров’я, територіальним підрозділом Державної служби надзвичайних ситуацій України у Дніпропетровській області, національної поліції України у Дніпропетровській області щодо організації надання медичної допомоги учасникам ЗНО і працівникам пунктів проведення зовнішнього незалежного оцінювання

2.2.Інформування керівників загальноосвітніх навчальних закладів І-ІІІ ступенів , відповідальних за ЗНО та громадськості щодо мережі пунктів реєстрації в Дніпропетровській області;

3.Завідуючий методичним кабінетом відділу освіти Гулак М.В. вжити організаційних заходів щодо:

3.1.Проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи серед громадськості з питань проведення ЗНО у 2017 році;

3.2.Своєчасного та у повному обсязі формування та відправлення до регіонального центру загальноосвітніми навчальними закладами комплектів реєстраційних документів випускників старшої школи;

3.3.Надання пропозицій регіональному центру щодо утворення пунктів проведення та перевірки ЗНО;

3.4.Сприяння регіональному центру в організації та проведенні реєстрації осіб для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні, апробації тестових завдань, пробного незалежного оцінювання, перевірки завдань сертифікаційних робіт .

3.5.Розміщення даного наказу на сайті відділу освіти

4. Керівникам загальноосвітніх навчальних закладів І-ІІІ ступенів забезпечити:

4.1. Призначення відповідальних за проведення зовнішнього незалежного оцінювання;

4.2.Інформування відповідальних за проведення ЗНО у навчальних закладах серед випускників та батьківської громадськості з питань реєстрації для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні , мережі пунктів реєстрації в Дніпропетровській області;

4.3.Своєчасне , формування у повному обсязі та відправлення до регіонального центру загальноосвітніми навчальними закладами комплектів реєстраційних документів випускників старшої школи (за окремим графіком)

4.4. Оновлення інформації щодо ЗНЗ у довідниках у базі даних УЦОЯО (до 01 грудня 2016 року роздруковану та затверджену підписом керівника та печаткою ЗНЗ «Картку закладу». Доступ до сервісу «Заклади освіти» здійснюватиметься за логінами та паролями, що використовувалися навчальними закладами під час ЗНО 2016. Картка надсилається в двох форматах: оригінал документа – поштовим відправленням (вул. Новоселівська, 27, м. Дніпро, 49083), скан-копія документа – електронною поштою ([email protected]).

5. Координацію діяльності щодо виконання даного наказу покласти на головного спеціаліста відділу освіти Сальникову Ю.В. та завідуючу методичним кабінетом відділу освіти Гулак М.В., контроль залишаю за собою.

Начальник відділу освіти                                                               І.В.Сербовка

Наказ відділу освіти _____2016 №____

КАЛЕНДАРНИЙ ПЛАН

підготовки та проведення в 2017 році зовнішнього незалежного

Зміст заходів

1

Проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи серед випускників, педагогів, батьківської громадськості з питань підготовки та проведення у 2017 році зовнішнього незалежного оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти (далі -ЗНО)

2

Висвітлення питань ЗНО у газеті «Південна зоря» та на сайті відділу освіти

Гулак М.В.

3

Проведення інструктивно-методичних нарад для адміністрацій та відповідальних за проведення ЗНО та осіб, залучених до проведення ЗНО (за потребою)

4

Забезпечення навчальних закладів інформаційними та інформаційно-методичними матеріалами з питань ЗНО 2017, пробного ЗНО 2017, реєстрації для участі у ЗНО 2017

Листопад-лютий

5

Добір залучених осіб, коригування та оновлення бази даних педагогічних працівників, які залучаються до роботи ППТ та ПТ ( за потребою)

Листопад-квітень

6

Оновлення інформації в довідниках відділу освіти та навчальних закладів, що містяться в інформаційно-комунікаційній системі УЦОЯО

До 01 грудня 2016 року

7

Визначення в загальноосвітніх навчальних закладах відповідальних за формування комплектів реєстраційних документів випускників старшої школи, їх підготовка

До 16 січня 2017 року

8

Формування та відправлення до ДпРЦОЯО комплектів реєстраційних документів випускників старшої школи ЗНЗ для проведення реєстрації;

внесення змін до реєстраційних

З 06 лютого до 17 березня ( за окремим графіком)

до 31 березня 2017

9